Колишня чемпіонка Grand Slam знову не подолала третє коло Вімблдону

Колишня перша ракетка світу Наомі Осака завершила виступ на Вімблдоні-2025, програвши у третьому колі Анастасії Павлюченковій у трьох сетах.

Колишня перша ракетка світу Наомі Осака завершила виступ на Вімблдоні-2025, програвши у третьому колі Анастасії Павлюченковій у трьох сетах.

Наомі Осака, чотириразова переможниця турнірів Grand Slam та екс-лідерка світового рейтингу, завершила виступ на цьогорічному Вімблдоні. У третьому колі змагань японська тенісистка поступилася Анастасії Павлюченковій, яка виступає в нейтральному статусі. Матч тривав 2 години та 6 хвилин і завершився з рахунком 6:3, 4:6, 4:6 на користь суперниці, пише Komanda посилаючись на спортивний сайт sport.ua.

Для Осакі це вже шостий виступ на трав’яних кортах Вімблдону, проте жодного разу вона не змогла подолати бар’єр третього раунду. Зустріч із Павлюченковою стала для неї четвертою у кар’єрі, і після поразки особистий рахунок між тенісистками зрівнявся — 2:2.

Павлюченкова продовжить боротьбу за вихід до чвертьфіналу. Її наступною суперницею стане переможниця пари Діан Паррі з Франції (WTA 118) та британка Сонай Картал (WTA 51).

Також читайте про те, Аргентинка Сьєрра встановила історичний рекорд на Вімблдоні.

Поділіться цією статтею