Олександр Овчаренко став чемпіоном ITF M25 у парі з італійцем

Олександр Овчаренко у парі з Джанлукою Каденассо виграли ITF M25 у Лезі, здолавши Форті й Орадіні. Для українця це 13-й титул у парі.

Олександр Овчаренко у парі з Джанлукою Каденассо виграли ITF M25 у Лезі, здолавши Форті й Орадіні. Для українця це 13-й титул у парі.

Український тенісист Олександр Овчаренко у парі з італійцем Джанлукою Каденассо здобули титул у парному розряді турніру серії ITF M25 в Лезі (Італія). У фіналі дует, посіяний під першим номером, переміг господарів корту Франческо Форті та Джованні Орадіні, пише Komnda посилаючись на Чемпіон.

Матч тривав 1 годину 29 хвилин і завершився з рахунком 6:7(6), 6:3, 10-5. Переможці оформили один ейс, припустилися трьох подвійних помилок і реалізували три брейки, тоді як суперники зробили два.

Для 23-річного Овчаренка це був 25-й фінал у парному розряді на рівні ITF і 13-й титул у кар’єрі. У нинішньому сезоні українець здобув уже п’ятий парний трофей. Крім того, в одиночному розряді на цьому турнірі він дійшов до півфіналу.

Попередній парний трофей Овчаренко виграв у липні в австрійському Крамзаху, виступаючи разом із співвітчизником Владиславом Орловим.

Читайте також про те, що Юлія Стародубцева стартує на US Open матчем проти Анни Блінкової.

Поділіться цією статтею