Вінус Вільямс тріумфально повернулася на корт у 45 років

Вінус Вільямс у 45 років повернулася на корт і разом із Гейлі Баптист перемогла на старті турніру WTA 500 у Вашингтоні, здолавши дует Бушар/Нгунуе.

Вінус Вільямс у 45 років повернулася на корт і разом із Гейлі Баптист перемогла на старті турніру WTA 500 у Вашингтоні, здолавши дует Бушар/Нгунуе.

45-річна американська тенісистка Вінус Вільямс провела свій перший матч після майже 18-місячної перерви та здобула перемогу у парному розряді турніру серії WTA 500 у Вашингтоні. У дуеті зі співвітчизницею Гейлі Баптист вона перемогла пару Ежені Бушар з Канади та Клерві Нгунуе зі США. Матч тривав 1 годину 13 хвилин і завершився перемогою американок з рахунком 6:3, 6:1, пише komanda посилаючись на спортивний сайт Champion.

Під час зустрічі Вільямс і Баптист реалізували один ейс, зробили три подвійні помилки та шість брейків. Їхні суперниці не змогли подати навиліт, припустилися п’яти подвійних помилок і виграли два гейми на прийомі.

У наступному колі американський дует зустрінеться з переможцями поєдинку між другою сіяною парою турніру Тейлор Таунсенд (США)/Чжан Шуай (Китай) та парою Крістіна Букша (Іспанія)/Ніколь Меліхар (США).

Також читайте про анонс матчу Марта Костюк – Емма Радукану: прогноз, де дивить онлайн трансляцію.

Поділіться цією статтею