Українці Ковальчук і Сич — срібні призери ЧЄ з п’ятиборства

Юрій Ковальчук і Данило Сич здобули срібні медалі в естафеті на чемпіонаті Європи з сучасного п’ятиборства 2025, що проходив у Мадриді.

Юрій Ковальчук і Данило Сич здобули срібні медалі в естафеті на чемпіонаті Європи з сучасного п’ятиборства 2025, що проходив у Мадриді.

Українські спортсмени Юрій Ковальчук і Данило Сич здобули срібні медалі в чоловічій естафеті на чемпіонаті Європи з сучасного п’ятиборства, що проходив у Мадриді. Протягом усього фіналу український дует стабільно демонстрував високі результати, потрапляючи до трійки найсильніших у кожному з видів програми., пише Komanda посилаючись на НОК України

Завдяки злагодженим діям і впевненому виступу в усіх дисциплінах вони завершили змагання на другому місці, виборовши срібло континентальної першості.

Юрій Ковальчук також відзначився в індивідуальному заліку, де раніше став чемпіоном Європи, здобувши першу в історії України золоту нагороду в цьому виді програми. Чемпіонат Європи з сучасного п’ятиборства включає змагання з фехтування, стрільби, плавання, кінного спорту та бігу.

Також читайте про те, що Україна вибула з ЧС-2025 з фехтування, програвши Італії.

Поділіться цією статтею