Президент Фінляндії Стубб таємно фінішував другим у тріатлоні

Президент Фінляндії Александр Стубб під псевдонімом узяв участь у тріатлоні в Йоройнен і фінішував другим у чоловічій категорії з результатом 1:04:19.

Президент Фінляндії Александр Стубб під псевдонімом узяв участь у тріатлоні в Йоройнен і фінішував другим у чоловічій категорії з результатом 1:04:19.

Президент Фінляндії Александр Стубб узяв участь у тріатлоні, що відбувся в місті Йоройнен, під псевдонімом. Його ім’я було зашифроване у стартовому списку як «AS», однак під час старту глядачі впізнали в учаснику голову держави, пише Komanda посилаючись на Ilta-Sanomat.

Стубб долав дистанцію спринтерського тріатлону, яка включала 750 метрів плавання, 20 кілометрів їзди на велосипеді та 5 кілометрів бігу. Його результат — 1 година 4 хвилини 19 секунд — дозволив йому здобути друге місце у чоловічій категорії.

У загальному заліку, якщо враховувати результати учасників обох статей, Стубб показав третій результат. Перше місце серед жінок посіла Міра Лескінен, яка випередила і Стубба, і переможця серед чоловіків Арто Валліна. Стубб поступився Лескінен півтори хвилини, а Валліну — хвилину і 19 секунд.

У чоловічих фітнес-перегонах змагались 45 осіб, загальна кількість учасників турніру перевищила сто.

Також читайте про те, що у Руані підстрелили чоловіка біля фінішу Тур де Франс.

Поділіться цією статтею