Хокей – Збірна України поступилася Румунії після драматичного камбеку

Збірна України програла Румунії 2:3, проваливши третій період. Коренчук і Мережко забили, але суперники здійснили камбек.

Третій період став катастрофою: українці втратили перемогу

Збірна України з хокею провела другий контрольний матч проти Румунії у рамках підготовки до чемпіонату світу в Дивізіоні 1А. Якщо у першій зустрічі українці здобули перемогу (3:1), то цього разу команда Дмитра Христича втратила перевагу у дві шайби та поступилася 2:3.

Як повідомляє Komanda, посилаючись на Sport.ua, цей матч видався справжнім випробуванням для «синьо-жовтих», де були як яскраві моменти, так і серйозні провали.

Деталі матчу

🔹 Спокійний початок та український прорив
Перший період минув без серйозних загроз. Українці мали шанс відзначитися у більшості, проте реалізувати його не вдалося.

У другому періоді гра активізувалася, і на 29-й хвилині Ілля Коренчук відкрив рахунок потужним кидком під поперечину під час чисельної переваги. Це його друга шайба у двох матчах проти румунів.

За кілька хвилин перед перервою Ігор Мережко подвоїв перевагу – після класного пасу Вадима Мазура він безперешкодно переправив шайбу у ворота.

🔹 Провалений третій період і нерви на льоду
Усе змінилося вже на 14-й секунді третього періоду. Румунія скоротила відставання завдяки точному виходу один на один. За шість хвилин господарі зрівняли рахунок, скориставшись помилками в обороні.

Далі ситуація стала ще більш напруженою. В’ячеслав Дахновський та Артем Ворона вступили у сутички з суперниками, а вже у форматі 4 на 4 румуни оформили камбек, закинувши третю шайбу на 54-й хвилині.

Українці намагалися врятувати матч, але замість голів уболівальники стали свідками нової бійки – цього разу за участю Віталія Андрейківа.

Таким чином, збірна України втратила перемогу та отримала серйозний сигнал перед майбутнім

чемпіонатом.

Контрольний матч Румунія – Україна

Румунія – Україна 3:2 (0:0, 0:2, 3:0)

Шайби:

  • 29:05 Коренчук (Трахт – більш) – 0:1
  • 39:46 Мережко (Мазур, Лялька) – 0:2
  • 40:14 Молнар (Скачков, Валчар) – 1:2
  • 46:21 Рокаль – 2:2
  • 54:07 Скачков – 3:2

Воротар: Писаренко

Цікаво також:  Чемпионат Украины: «Кэпиталз» все ближе к вершине, «Сокол» под давлением

Поділіться цією статтею