Тести Ferrari SF-25: Леклер швидший, Хемілтон звикає до боліда

Ferrari провела тести нового боліда SF-25. Леклер наблизився до рекорду траси Фьорано, а Хемілтон поступився 0,8 секунди. Попереду офіційні тести у Бахрейні.

19 лютого на трасі Фьорано в Італії команда Ferrari провела перші випробування нового боліда SF-25. Обидва пілоти отримали можливість оцінити його потенціал і зібрати перші дані. Шарль Леклер проїхав близько 30 кіл у ранковій сесії, тоді як Льюїс Хемілтон тестував болід удень, подолавши приблизно 100 кілометрів. Про це повідомляє Komanda, посилаючись на Sport.ua.

Леклер у кроці від рекорду траси

Найкращий час Леклера склав 56,060 секунди, що наблизило його до історичного рекорду Фьорано, встановленого Міхаелем Шумахером у 2004 році. Це підтверджує високий потенціал SF-25, що може стати важливою перевагою перед стартом сезону.

Хемілтон, який вперше виїхав на трасу за кермом Ferrari, поступився 0,8 секунди напарнику. Однак варто враховувати, що їхні тестові програми були різними, як і налаштування боліда та погодні умови, які могли вплинути на результати.

Перші враження та підготовка до тестів у Бахрейні

Попри обмеження, тестові заїзди Ferrari пройшли успішно. У команді задоволені тим, що Леклер і Хемілтон показали кращі результати, ніж SF-24 на аналогічному етапі минулого року.

Наступні випробування відбудуться під час офіційних передсезонних тестів у Бахрейні, де команда Ferrari отримає точнішу оцінку своїх можливостей перед стартом чемпіонату

Цікаво також почитати: Формула-1 повертається до Африки: Руанда і ПАР змагаються за Гран-прі 2027

Поділіться цією статтею