Федерація футболу Азербайджану (АФФА) оголосила про припинення співпраці з головним тренером національної збірної Фернанду Сантушем. Контракт із португальським фахівцем розірвано за взаємною згодою сторін, пише Komanda посилаючись на сайт Асоціації футбольних федерацій Азербайджану (АФФА).
Тимчасово виконуватиме обов’язки наставника збірної у кваліфікаційному матчі чемпіонату світу-2026 проти України головний тренер молодіжної команди U-21 Айхан Аббасов.
Сантуш очолив азербайджанську збірну в червні минулого року. Під його керівництвом команда провела 11 матчів, але не здобула жодної перемоги: два поєдинки завершилися внічию, ще дев’ять — поразками.
Останнім матчем для 69-річного тренера стала гра першого туру кваліфікації ЧС-2026, у якій Азербайджан поступився Ісландії з рахунком 0:5. Поразка викликала різку критику на адресу наставника та призвела до його відставки.
Читайте також: Азербайджан – Україна: прогноз на матч кваліфікації ЧС-2026, де дивитись онлайн трансляцію.