Гравця «Інтера» Тюрама звинуватили у зґвалтуванні порноакторки

Маркуса Тюрама звинуватили у зґвалтуванні: Шарлотта Лавіш показала відео з побоями, які, за її словами, наніс футболіст «Інтера» у 2022 році.

Гравця «Інтера» Тюрама звинуватили у зґвалтуванні порноакторки

За день до півфінального матчу Ліги чемпіонів між «Інтером» та «Барселоною» у мережі з’явилося відео, яке стало підставою для серйозних звинувачень проти гравця міланського клубу. Французького нападника Маркуса Тюрама звинуватила у зґвалтуванні відома порноакторка Шарлотта Лавіш. Жінка оприлюднила відео тривалістю близько восьми хвилин, на якому демонструє сліди побоїв, що, за її словами, були нанесені Тюрамом, пише komanda.com.ua посилаючись на відео опубліковане в TikTok.

@charlottelavish Replying to @Allaboutachanel I tried to make it short and clear, this is the story of how Marcus Thuram attacked me. #survivor #sa #dusseldorf #dvsurvivor ♬ original sound – Charlotte Lavish

У ролику зафіксовано також, як чоловік, схожий на футболіста, намагається відібрати в неї телефон і забороняє зйомку. Шарлотта стверджує, що події відбувалися у травні 2022 року. Відео викликало широкий резонанс у соцмережах і затьмарило підготовку до важливого поєдинку, який відбудеться 6 травня о 22:00 на стадіоні «Джузеппе Меацца» в Мілані. Перша гра між командами завершилася нічиєю — 3:3.

Читайте також про те, що Вілліан став рекордсменом АПЛ серед південноамериканців.

Поділіться цією статтею