Ярослав Ракицький, один із найвідоміших оборонців українського футболу останніх десятиліть, повертається до Української Прем’єр-ліги (УПЛ ). Футболіст погодився підписати контракт із одеським «Чорноморцем» і невдовзі офіційно стане частиною команди, яка прагне зміцнити захист і амбіції на сезон. Про це повідомляє Komanda із посиланням на Sport.ua.
Новим наставником одеситів став Олександр Кучер — колишній партнер Ракицького по донецькому «Шахтарю», де вони разом формували одну з найміцніших пар центральних захисників в історії клубу.
Ярослав Ракицький народився в Дніпропетровській області, вихованець академії «Шахтаря». За основну команду грав з 2009 до 2019 року, виграв 7 чемпіонатів України, 6 Кубків і 5 Суперкубків. Був ключовим гравцем збірної України, провівши понад 50 матчів. У 2019 році перейшов до російського «Зеніта», що спричинило хвилю критики в українському суспільстві, після чого гравець зник із поля зору вболівальників.
У сезоні 2023/24 Ракицький зіграв 18 матчів, забив 2 голи й оформив 2 гольові передачі. З літа 2024 року перебував у статусі вільного агента, тренувався самостійно та розглядав варіанти повернення.
Повернення Ракицького до УПЛ — це не просто контракт. Це шанс на завершення кар’єри гідно, на українській землі. Для «Чорноморця» — це підсилення досвідом, стабільністю та лідерством. Для самого гравця — можливість довести, що він залишається гравцем високого рівня і має що сказати в українському футболі.
Нагадуємо також, о том, що один із найталановитіших українських хокеїстів повернувся в Україну