Леброн Джеймс прокоментував чергову поразку Лейкерс

Getty Images/Global Images Ukraine

40-річний легендарний баскетболіст «Лейкерс» Леброн Джеймс прокоментував поразку команди від «Сан-Антоніо» з рахунком 102:126.

«Це дуже важко, адже ми потребуємо змін у складі. На жаль, наша ідентичність у захисті почала давати слабину. Нам потрібно привнести у гру більше фізичності та змусити суперників діяти за нашим сценарієм.

В нападі також слід грати краще. Ми показуємо хорошу гру, коли робимо понад 20 передач за матч. У «Лейкерс» є потенціал для покращення, але потрібні зміни. Думаю, що в лютому ця команда буде зовсім іншою», – зазначив Джеймс.

У цьому сезоні головний тренер «Лейкерс» натякав, що команда, ймовірно, не буде активно діяти під час відкритого трансферного вікна. Однак, з огляду на останні результати, значних змін, схоже, не уникнути.

sport.ua

Поділіться цією статтею